Modele de scurte de iarna 2017

Dans aceeasi culoare DIN Cap PANA-n picioare este Noul Trend al sezonului toamna-iarna 2017-2018. Si acesta nu este doar total White sau total Black look, ci si in nuante de Rosu, Verde, Roz, bordo, caramiziu si chiar cu imprimeu floral, incepand cu palaria si terminand cu incaltamintea si geanta. Dedesubt poate fi purtat Absolut orice: helanca sau Vesta cu Pantaloni, salopeta, sau Rochy ? important este ca toate aceste Piese sa AIBA aceeasi culoare sau acelasi imprimeu. Geaca imblanita cu gluga, jocuri interesante de cusaturi, acesorizare cu fermoar si Fenta Lata. Mod?le deosebit de versatil, en croi Lung, ideal pentru zilele geroase de iarna. Nu-ti incarca excesiv corpul in partea superioara si se poate comanda PE Negru. MODELE cu croi clasic sunt atemporale, nu Tin cont de fluctuatiile in Moda schimbatoare de la saison la saison, nu cunosc neajunsul de a se Gasi in contextul nepotrivit. Nimeni nu-si va da seama ca imbraci o Geaca DIN sezonul ant?rieur, atata vreme chat Alegi un croi clasic. Modelul face parte din colectia m?decine si se poate comanda PE Verde cu blana Roz. A fost un un an 2016 en peline de jachete Bomber si toamna 2017 se anunta la fel. Pentru ca jacheta Bomber este genul ALA de jacheta care nu se prea demodeaza si care se Adapteaza oricarui Stil. Roz prafuit este o nuanta in tendinte pentru toamna 2017, ASA ca nu te abtine daca ITI doresti cu orice pret o jacheta Roz prafuit pentru sezonul rece. Cu atat mai mult cu Cat este vorba de o jacheta de piele care te va proteja de ploaie si de vant.

Descoper? cele mai Frumoase modele de manichiur? pentru Unghii scurte, pe care s? le ?ncerci ?n 2017! Modelul este captusit PE int?rieur cu umplutura de PUF si Pene, ideal pentru iarna. Modelele de GECI parka in Stil sport au modelul si Elemente asemanatoare cu cele ALE unei GECI Pentri ski. De Regula, Sub acest Tip de Geaca se imbraca un costum DIN tricotaj dens. Desi, parka poate fi COMBINATA si cu Pantaloni clasici, in Special daca acestea doua sunt in aceeasi culoare. Gecile parka cusute DIN detalii colorate se privesc MINUNAT in Combinatie cu accesorii similare, iar aplicatiile originale creeaza un look deosebit. Modelul este prevazut cu gluga, Guler inalt, fermoar vertical, mansete Izolate parfait PE int?rieur. Disponibil in mai multe optiuni cromatice, se Bucura de numeroase aprecieri Pozitif. Pingback: ce modele de paltoane, GECI si jachete se poart? ?n 2016/2017 modelul surdimensionn? este Unul din cele mai moderne tipuri de paltoane, Cu Linii drepte Care encontre se vor potrivi Perfect Dac? ai o siluet? voluptoas?.