Modele de unghii bej

O alt? variant? de manichiur? fran?ais soins sont un efect uimitor este CEA ?n d?grader. De Data aceasta, umbrele sunt cele care Pun ?n valoare manichiura. Cine a zis c? o manichiur? fran?ais trebuie s? se limiteze la dungi drepte? C?t timp p?strezi propor?iile manichiurii, partea Alb? a unghiei poate fi adaptat? cu u?urin?? ?i Altor MODELE. Clasicul Model de Unghii fran?ais a fost ?i va r?m?ne ?ntotdeauna ?n tendin?e. Simplu, Dar de efect, acesta a cucerit inimile tuturor femeilor! Un altfel de fran?ais poate fi creat cu oj? de aceea?i culoare PE toat? suprafa?a unghiei. DA, ai auzit bine, aceea?i culoare! Singurul lucru de care trebuie s? ?ii CONT este c? trei sferturi DIN unghie va fi colorat? cu oj? mat?, iar partea Superioar? a unghiei va fi colorat? cu oj? lucioas?, Care ?i va conferi de ?ndat? aspectul de fran?ais. Interesant, nu? Pentru adolescentele care vor s? se acomodeze cu modelul de Unghii fran?ais, propunerea din imaginea al?turat? poate fi o alegere minunat?! S? nu uit?m c? manichiura fran?ais se potrive?te foarte bine mireselor! Este Alegerea ideal? pentru un astfel de eveniment! Dac? Alegi s? mai adaugi ?i un mod?le subtil de dantel?, Rezultatul va fi delicat ?i gra?ios! Pentru un eveniment Special, o ie?ire ?n or?? cu iubitul ori pentru manichiura de zi cu Zi, modelul fran?ais vine cu Alternative pentru orice personalitate. ?ndr?zne?te s? combini Culori tari, dungi ori sclipici ?i VEI vedea c? nu Dai gre?. Combina?ia de sclipici Roz cu lac Negru eman? At?t for??, C?t ?i delicate?e.

Manichiura fran?ais poate fi realizat? ?n nenum?rate Culori ?i MODELE. Dac? optezi pentru Culori pale, precum tonuri de Alb ori Roz, atunci Sfatul nostru este s? inserezi un element de d?cor: o unghie Complete colorat?, pe care pot? face un mod?le precum cel din imagine. Rezultatul e Frumos, nu-i a?a? Manichiura Shellac, Alternativa la unghiile cu gel pe care s? o ?ncerci ?n 2018 daca CEEA CE cauti sunt Noi MODELE pentru unghiile Tale, ai venit in locul potrivit. Vezi cele mai originale manichiuri in tendinte si cele mai Frumoase Culori pentru ca unghiile Tale sa AIBA parte de un d?jeun? de vedeta. Vezi Galeria de poze cu MODELE pentru Unghii si alege-le in functie de STArea de esprit, personalitate sau stilul Personal. Cine spune c? trebuie s? ne limit?m la modelul clasic? At?t timp C?t p?str?m stilul, Dar venim cu inova?ii, totul este acceptat. Un altfel de fran?ais poate fi f?cut tras?nd o Linie colorat?, extrem de sub?ire, ?n jum?tatea Superioar? a unghiei. Aceasta va ?mp?r?i unghia ?n Dou? p?r?i, conferind aspectul de fran?ais. Nici MA?ar nu mai e nevoie s? folose?ti Alt lac ca s? d?finitivezi unghia, pentru c? Rezultatul este deja WOW! Ce culoare st? cel mai bine l?ng? Alb? Desigur, rozul! ?mpreun?, eman? feminitate ?i pot fi folosite cu succes ?n orice combina?ie, chiar ?i ?n fran?ais! Te-am Inspirat, nu-i a?a? Cine spune c? Dunga trebuie s? fie ?n partea Superioar? a unghiei? Inverseaz? propor?iile ?i VEI fi uimit? de rezultat! Pe masura ce se raceste vremea, opteaza pentru nuante in tonuri Reci de GRI. Fara indoiala, aceste Culori sunt un doit avoir pentru toamna. Aceasta Combinatie Perfect cremoasa de albastru, Verde si GRI completeaza toate tonurile pielii.

De la Piatra rece pana la Negru, nuante de carbune, unghiile GRI sunt elegante si Contemporane, Dar suficient de sofisticate pentru a va Duce de la birou la Cina. Un Alt Stil de manichiur? Care cap?t? DIN ce ?n ce mai multe adepte este fran?ais-ul din imaginea de mai jos. Culorile sunt VII, tinere?ti, iar partea colorat? nu se mai limiteaz? la V?rful unghiei, ci permite culorii s? str?luceasc? PE o Treime DIN suprafa?a unghiei.